Michael Wolff innrømmer å ikke ha intervjuet Trump eller medlemmer av hans kabinett

USA – Forfatteren Michael Wolff innrømmet at han ikke intervjuet noen av president Trumps kabinettmedlemmer for sin anti-Trump-bok Fire & Fury.

Wolff’s bok ‘Fire & Fury ‘ som for tiden er het varmt emne i de politisk korrekte mediene ble i et intervju av CBS vertinnen Norah O’Donnell, og greide ikke forsvare påstandene han kommer med i boken.

Blant annet svarte han da han ble spurt av O’Donnell om han hadde intervjuet medlemmer av presidentens kabinett at ‘han aldri hadde gjort det’, og gjentok svaret da O’Donnell stilte ham spørsmålet en gang til for å få det bekreftet.

Når O’Donnell spurte ham om han hadde snakket med vise president Mike Pence svarte Wolff atter engang at ‘det hadde han ikke’.

Michael Wolff har opp gjennom sin karriere vært en omstridt forfatter, og har flere ganger tidligere blitt tatt i løgner, og kritikere hevder nå at hans kritikk av Trump er eneste grunnen til at den politisk korrekte pressen nå gir han et snev av kredibilitet.

Hør intervjuet under.

Kilde: Youtube.com